Jetonlu Wc Turnikesi

JETONLU WC TURNİKESİ

Ürün Kodu :

Ürün Fiyatı : FİYAT SORUNUZ.

KULLANIM

( OTT 231 J ) Jetonlu kasa tripod bel tipi turnikedir, umumi V.C girişleri, Metro, eğlence merkezleri, tabldot veya açık büfe restoranlar gibi çeşitli sosyal alanlar, v b mekanlarda doğrudan ücretli geçişler için dizayn edilmiştir, standart sunumda 1 adet jeton veya belirtilen madeni para ile sadece 1 kez kontak gönderir, ancak bu durum müşteri isteğine bağlı özel yazılım ile değiştirilebilir, turnike sağ ayağında jeton haznesi bulunmaktadır bu hazne ortalama 5.000 adet jeton alabilir, ancak isteğe bağlı özel olarak hazne ebat ı artırılabilir, ( 231 J ) iç ve dış ortamlarda uzun yıllar sorunsuzca çalışabilir, lazer kesim birleşim hatları sayesinde şık ve modern bir görünüm sergiler, ayak içerisine kamufle edilmiş montaj kiti sayesinde kolay ve hızlıca kurulabilir, (231 J ) modern hatları ve estetik yapısı ile ziyaretçilerinizi karşılama ve organize etmek, kontrol ve kayıt altına alabilmeniz için oldukça ekonomik ve şık bir çözüm olanağı sunar.

(OTT 231 J) Standart Donanım ve Özellikler

1- ENERJİ: 220 VAC 50/60 Hz Opsiyonel 110 VAC

2- GÜÇ TÜKETİMİ: Maximum 25 Watt Minimum 10 Watt

3- İNDİKATÖR: Led gösterge camı gövde yüzeyine sıfır olacak şekilde dizayn edilmiştir, sistemin geçiş kontrolünü ifade eder. Led gösterge tüm Oskar led göstergeli turnikelerinde standart olarak sunulmaktadır, ayrıca opsiyonel olarak isteğe bağlı farklı şekillerde üretilebilmektedir.

4- KONTROL: Geçilen yönde bir kuru kontak data çıkışı bulunmaktadır, Geçiş tetiklemesi için kuru kontak,12 VDC,24 VDC veya Çeşitli access kontrtol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolayca bağlanabilir. ayrıca yön seçimi son kullanıcılar tarafından kart üzerindeki dip switch’ler vasıtası ile kolayca ayarlanabilir, Elektrik kesintisinde turnike her iki yöne serbest geçişe izin verir, bu yasal bir mecburiyettir, müşteri yazılı ve resmi imzası olmadan aksi bir sistem opsiyonel olarak sunulmaz, ayrıca acil durumlar için (ör: yangın, deprem v s ) ekstra bir kontak girişi bulunmaktadır. Tüm selonoid ve led gösterge çıkışları uzun ömürlü yarı iletkendir, ayrıca kontrol kartı üzerinde geçiş izni algılandığını bildiren buzzer mevcuttur, istenildiğinde bu buzzer kart üzerindeki dip siwitch vasıtası ile devre dışı bırakılabilir.

5- ACİL DURUM: Turnike ana kart üzerinde acil durum kontak girişi mevcuttur, bu girişe yangın deprem gibi acil durum sistemlerine bağlanabilir. Böylelikle acil durum kontağı geldiğinde indikatörler yeşil olarak yanar ve turnike her iki yöne serbest geçiş konuma geçer.

6- GÖVDE: Turnike gövdesi AISI 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden standart olarak üretilmektedir.

7- DIŞ MEKANİK: Dış mekanik olarak isimlendirilen Yarım küre kafa ve kollar dahil tamamı AISI 304 kalite paslanmaz çelik.

8- KOL ÖLÇÜLERİ: Çap 33,7 uzunluk 440mm standart olarak sunulmaktadır, Talebe göre değiştirilebilir.

9- MEKANİZMA: Elektromekanik motor sistemi sayesinde iki yönlü çalışabilir, 120 derecelik bir hareketle bir kişi geçişini sağlar, 30 dereceden sonra geri dönüşe izin vermez, Turnike için özel imal edilen selenoid bobinleri sayesinde 120 derecede bir kilit sistemine sahiptir, 120 derecelik sönümlemeyi Hidrolik absorber ile yapar, dolayısı ile yumuşak ve sessiz bir geçiş imkanı sunar, yeni dizayn mekanizma üzerindeki bir çok hareketli parçanın rulman üzerine taşınması sonucunda % 60 daha az bir sürtünme ile çalışmaktadır, özel üretilen selenoid bobinler, üzerinde kullanılan kaliteli absorber şok emici, Paslanmaz krom çelik malzemeden üretilen yarım küre kafa ve kollar sayesinde genel açıdan %70 daha uzun ömürlüdür.